O nas

Cytrynowe Królowe to siostry - Karolina i Bogusława Schubert. Wytwarzają małe dzieła sztuki – kolekcję 15 Cytrynowych Konfitur. Konfitury są z certyfikatem bio, bez chemii, bez wosku, bez polepszaczy, przyspieszaczy, zagęszczaczy ani konserwantów. Każdy słoiczek to koncert na cztery ręce, na dwa serca, w 100% ręcznie robione, tradycyjnie i bardzo długo warzone. Dziewczyny tworzą konfitury używając ekologicznych cytryn z certyfikatem i komponują je z rozgrzewającymi przyprawami, orzeźwiającymi ziołami lub winem. Smak konfitur jest głęboki i niesamowity.

Jak mówią same autorki: "Nad rondlami trochę śpiewamy, trochę mruczymy, trochę szamanimy, magiczne słowa szepczemy, ziół i przypraw o smakach wyjątkowych dodajemy. Smaki tworzymy, smakami się poruszamy, do smakowania życia namawiamy, o smakach rozprawiamy."

Aby lepiej poznać Cytrynowe Królowe, możecie przeczytać wywiady w Zwierciadle lub Wysokich Obcasach oraz obejrzeć odcinek Okrasa Łamie Przepisy z udziałem Cytrynowych Konfitur

Cytrynowe konfitury są wspaniałym dodatkiem do śniadania, gotowania, przyprawiania, marynowania i jako składnik sosów. Polecamy z serami, mięsami, rybami, naleśnikami, deserami, na słodko i wytrawnie.